Adressten Edirne Yeni Tokide Satılık Yüksek Giriş Daire

Satılık Apartman Dairesi Konut 1,100,000 TL 145 m² / (Net) 135 m² 3 + 1

Edirne / Merkez / Üniversite / Fatih Mah.

Ref.No: 439796 / İlan No: f-780693-598
Son Güncelleme: 14/05/2022

Ana Bilgi

Oda Sayısı3
Salon Sayısı1
Banyo Sayısı1
Yapının ŞekliApartman Dairesi
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuKiracılı
Yakıt TipiDoğalgaz
Bulunduğu KatYüksek Giriş
Bina Kat Sayısı5
İnşa Yılı2014
Peşinat0 TL
Tapu DurumuKat Mülkiyetli Tapu
Balkon Sayısı1
Aidat0 TL
Kira Getirisi0

Edirne yeni Tokide satılık yüksek girişte daire. Daire etrafı tamamen açık bir alanda bulunup devley hastahanesine ve yüzme havuzuna 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Site içerisinde otopark imkanı bulunmaktadır.Dairede ısınma pay ölçer ile,mutfak doğalgazı ve ısınma bireysel olarak sağlanmaktadır.. Ayrıca bina girişinde engeliye uygun bina girişi bulunmaktadır.
Not: Daire hafta içerisinde saat 17.00 den sonra gösterilebilir. Lütfen randevu alınız.Bu ilan Emlak Asistanım CRM Programı tarafından otomatik entegre edilmiştir.

Edirne / Merkez / Üniversite / Fatih Mah.

Adressten Edirne Yeni Tokide Satılık Yüksek Giriş Daire / Yorumlar

Caner nurlu
Şirket Yetkilisi
Adress Emlak
Boğaziçi caddesi no 3/1 Kavacık BEYKOZ
Beykoz / Anadoluhisarı
İstanbul

İlanın Yayınlandığı Siteler

ADRESS EMLAK Satılık Konut Apartman Dairesi Adressten Edirne Yeni Tokide Satılık Yüksek Giriş Daire Edirne Merkez Üniversite Fatih Mah. 1,100,000 TL ADRESS EMLAK ,,adressten,edirne,yeni,tokide,satilik,yuksek,giris,daire,edirne,merkez,universite,fatih,mah,konut,apartman,dairesi,satilik,adress'ten,edirne,yeni,toki'de,satilik,yuksek,giris,daire ADRESS EMLAK Adressten Edirne Yeni Tokide Satılık Yüksek Giriş Daire Edirne Merkez Üniversite Fatih Mah. Konut Apartman Dairesi Satılık Edirne yeni Tokide satılık yüksek girişte daire. Daire etrafı tamamen açık bir alanda bulunup devley hastahanesine ve yüzme havuzuna 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Site içerisinde otopark imkanı bulunmaktadır.Dairede ısınma pay ölçer ile,mutfak doğalgazı ve ısınma bireysel olarak sağlanmaktadır.. Ayrıca bina girişinde engeliye uygun bina girişi bulunmaktadır.